aktualizováno: 23.01.2020 12:46:32

...................JEZDECKÝ KLUB  VIKI Horní Újezd..........

Dětské dny

Fond Vysočiny

Fond Vysočiny

Add: Horácké noviny...

 

Jezdecký klub Viki HORNÍ ÚJEZD  pořádá pravidelně dětské dny...

I přes nepřízeň počasí přišlo asi půl sta lidiček, malých i velkých, aby si mohli užít den strávený v přítomnosti krásných a vznešených zvířat  - koní.

Byl připraven bohatý program, ve kterém ovšem nejvíce zaujala možnost povozit se na konících v průběhu celého dne.

Děti závodily při skákání v pytli, hodu podkovou na cíl, za úkol měli proběhnout co nejrychleji slalom v potápěčských brýlích anebo hodit pytlem plným sena do dálky.

V průběhu odpoledne se představila se svým programem skupina Magnis, která se po ukončení vystoupení věnovala dětem i jejich rodičům – učila je žonglovat s „pytlíky“, míčky, tyčemi či kužely.

Celý den si mohli diváci prohlédnout celý areál jezdeckého klubu, stáje, krytou i venkovní jízdárnu ubytování, ve kterém se konají mimo jiné i tábory. Tyto jsou určeny pro děti v rozmezí šesti až osmnácti let, jejichž snem je naučit se jezdit na koních a naučit se základy při péči o ně.  Tyto tábory mají velký úspěch, oddíl je pořádá již dvanáctým rokem. „Všechny termíny již máme obsazeny, pár volných míst se najde v prvním termínu, který začíná hned dnem, kdy děti dostanou vysvědčení. Tento den mají děti jako dárek od nás“, vzkazuje Věra Zimová, předsedkyně oddílu.  A hlavní výhra dětského dne?  Poukaz na tábor v hodnotě 5.000Kč vyhrála Janička Dvořáková přímo z Horního Újezdu !

„Sluníčko se nám sice schovávalo, ale nám to nevadí, my se nedáme“ bylo heslem celého odpoledne, které zakončila velice oblíbená hra „židličková“, kde se o židle perou nejen děti – nejbojovnější  bývají  právě jejich rodiče J.

Loučí se s Vámi Jezdecký klub Viki, který sídlí v malebné vesničce Horní Újezd, 10 km jižně od města Třebíč a srdečně Vás  zve na další akce J

 

 

     

 

 

TOPlist
Fond Vysočiny