aktualizováno: 23.01.2020 12:46:32

...................JEZDECKÝ KLUB  VIKI Horní Újezd..........

Hubert 2015

Fond Vysočiny

Fond Vysočiny

 

Hubertova jízda v Horním Újezdě pro děti a s dětmi, na koních a s koňmi J

Letos jsme ji pojali trochu jinak: v pátek proběhla Hubertova jízda na koních na jízdárně v Horním Újezdě, kde naše děti jezdeckého kroužku z oddílu VIKI Horní Újezd uspořádaly pro všechny soutěžní odpoledne plné her na koních. Během celého dne probíhalo vožení dětí i dospělých na koních, na návštěvu za námi přišla i děvčata ze Slavic, které si na závěr přeskákala terénní parkur.

 Úvodní hru“židličkovou“ pro nejmenší vyhrála Lenička Rymešová, která uzmula židličku v drsném souboji Nikolce Tutkové. Třetí byla Anička Klimtová.

Jako druhá byla připravena soutěž pro děti, které již zvládají klus na koni. Děti závodily, kdo déle vydrží stát na koni ve třmenech nebo třeba kdo nejrychleji vyleze na koně. První místo vybojovala Klárka Kvapilová, druhá Lucka Veselá a třetí Nikolka Tutková.

„Židličkovou MAXI“ vyhrála Klárka Kvapilová před Kájou Krejčí a třetí Nikolkou Tutkovou

Následovala jízda zručnosti. Nejrychleji a bez chyb překonala parkur Nelinka Nováčková, těsně pronásledovaná Ninkou Muškovou a Verunkou Zimovou.

 

Hubertova jízda pokračovala sobotní večer, kdy si děti pro rodiče připravily pohádku o dívce a klisničce. V obsazení členů oddílu, dle vlastního scénáře!  Všichni herci sklidili veliký potlesk celého obecenstva!

Následoval „Hon na lišku“ u nás to byl vysoký a rychlý lišák Tomáš, který prchal zdatně vinohrady celému stádu poháru chtivých honáků. A jak jinak na lišáka než lstí. S nasazením vlastního zdraví pohár pro vítěze honu vyhrála Verunka Zimová!

Krásně jsme si užili letošního Huberta, pátečního odpoledne i sobotního večera, který dospělí zakončili rokováním na zábavě v Kojeticích J. Litovat mohou jedině ti, co o celou zábavu přišli. Těšíme se s vámi při další naši akci na viděnou!

 

Hurá do Horního Újezdu na podzimní prázdniny!!!

Fotečky najdete na facebooku: https://www.facebook.com/groups/112269535476210/ nebo na rajčeti

 

 

TOPlist
Fond Vysočiny